Wideospotkanie OPSZZP (9 sierpnia 2023)

Finalizacja przygotowań do pikniku i konferencji Ogólnopolskiego Porozumienia Samorządów Zawodów Zaufania Publicznego, które mają odbyć się odpowiednio 12 i 16 września br. była głównym tematem poruszanym na wideospotkaniu OPSZZP w dniu 9 sierpnia br.

Intensyfikacja spraw organizacyjnych związanych ze zbliżającym się piknikiem i konferencją Ogólnopolskiego Porozumienia Samorządów Zawodów Zaufania Publicznego wyłoniła szereg kwestii do doprecyzowania w gronie samorządów, uczestniczących w wydarzeniach. Spośród licznych ofert wybrano trzy obiekty, które finalnie będą brane pod uwagę jako lokalizacja konferencji Ogólnopolskiego Porozumienia Samorządów Zawodów Zaufania Publicznego. Podczas wideospotkania dyskutowano również nad liczbą i tematyką paneli konferencji oraz doborem osób, które w jej ramach mają zabrać głos.

W toku wideospotkania OPSZZP ustalono również, że wszystkie samorządy uczestniczące w pikniku Ogólnopolskiego Porozumienia Samorządów Zawodów Zaufania Publicznego, który odbędzie się 16 września br., są zobligowane do deklaracji odnośnie aktywności, które planują podejmować na scenie głównej wydarzenia. Poruszono także kwestię możliwości modyfikacji standardowego wyposażenia namiotów, każdego z samorządów. Ewentualne uwagi samorządy powinny zgłaszać w indywidualnych wiadomościach.

Udostępnij: